STIGLE VIJESTI O TEŽINI OZLJEDE / Rebić odigrao samo pola sata i oduševio Talijane: 'On je duša Milanova napada'

Zamijenjen zbog problema s lijevim gležnjem

17.10.2021.
14:47

Milan se privremeno popeo na vrh ljestvice talijanske Serie A, nakon što je u subotnjem dvoboju na San Siru velikim preokretom pobijedio Veronu s 3-2, iako su gosti do 59. minute imali dva gola prednosti.

ODBAČENI VATRENI /

Javio se Ante Rebić urnebesnom porukom: Evo što je radio dok je Hrvatska igrala kvalifikacije za SP

Jedan od boljih Milanovih igrača u prvom poluvremenu bio je Ante Rebić, ali je zbog ozljede bio prisiljen napustiti igru u 36. minuti.

“Sve dok je na terenu, on je duša Milanova napada”, objavila je Gazzetta dan nakon utakmice.

Rebić je, inače, u nedjelju obavio liječnički pregled, a testovi su nisu pokazali nikakve lezije ili oštećenje ligamenta na lijevom gležnju. To je dobra vijest. Stanje će se nastaviti pratiti iz dana u dan, a moguće je da bude na raspolaganju već u utorak protiv Porta u Ligi prvaka.