AGÜERO KAO LEWANDOWSKI: / Argentinac petardom počastio Svrake

Sergio Agüero pokazao je koliko je nevjerojatan napadač. Vodio je Newcastle na Etihadu od 18. minute golom Mitrovića, ali onda je krenuo argentinski uragan.

3.10.2015.
18:18

Izjednačio je Agüero u 42. minuti i ništa nije slutilo na ono što će uslijediti u nastavku. A tamo je Argentinac zabio još četiri gola, a Manchester City je slavio protiv Newcastlea sa 6:1 u 8. kolu Premier lige.

Argentinac se žalio na ozljedu?!

Donio je potpuni preokret svoje momčadi, pogađajući mrežu Svraka u 49., 50., 60. i 62. minuti. Njegov niz prekinuo je jedino suigrač Kevin De Bruyne, Belgijac je bio strijelac u 53. minuti.

Trener Manuel Pellegrini odlučio je Agüera zamijeniti samo četiri minute nakon njegovog petog gola, Argentinac se žalio na ozljedu, i na poluvremenu je bio na tretmanu, pa trener Cityja nije ništa želio riskirati.

Agüero je ove sezone u Premier ligi zabio i dvaput Chelseaju, sad je na učinku od sedam golova.

Prošlog je tjedna Robert Lewandowski protiv Wolfsburga zabio pet golova, ali to je Bayernovom napadaču uspjelo u samo devet minuta. Agüero je svoje pogotke "razvukao" za dvadeset...

City na vrhu

Ovom pobjedom City je barem do nedjelje preuzeo vrh ljestvice, ima 18 bodova, dva više od gradskog suparnika Uniteda, koji u nedjelju igra derbi na Emiratesu kod Arsenala.