NIKO KOVAČ S MONACOM OSTVARIO NOVU UVJERLJIVU POBJEDU: / PSG utrpao Brestu tri komada, Lyon zadržao vrh

Trojica hrvatskih igrača bila su na travnjacima

9.1.2021.
23:18

Nogometaši Lyona zadržali su vodstvo na tablici odigravši 2-2 kod Rennesa u Lyon je sačuvao bod prednosti ispred PSG-a, koji je u Parizu nadigrao Brest s 3-0 pogocima Moise Keana, Maura Icardija i Pabla Sarabije.

Bordeaux je s 2-1 na svom travnjaku slavio protiv Lorienta, a TomaBašić je za domaćine cijelu utakmicu. Marseille je odigrao 0-0 kod Dijona, a DujeĆaletaCar je odigrao svih 90 minuta za goste.

U pobjedi trećeplasiranoga Lillea kod Nimesa (1-0) DomagojBradarić je igrao do 65. minute.

Rezultati

Monaco - Angers 3:0 (1:0) Metz - Nica 1:1 (0:1) Dijon - Olympique Marseille 0:0 Girondins Bordeaux - Lorient 2:1 (2:1) Montpellier - Nantes 1:1 (1:0) Nimes - Lille 0:1 (0:1) PSG - Brest 3:0 (1:0) Lens - Racing Strasbourg 0:1 (0:1) Reims - St. Etienne 3:1 (2:0) Rennes - Olympique Lyon 2:2 (1:0)