NIKICA SE UDOMAĆIO / Nakon pogotka, Jelavić upisao i asistenciju

Nikica Jelavić je odigrao cijelu utakmicu za Everton u četvrtftinalu FA Cupa protiv Sunderlanda te upisao asistenciju, a u zadnjim trenucima mu je vratar gostiju Simon Mignolet obranio udarac iz velike blizine.

17.3.2012.
16:51
PIXSELL

U četvrtfinalnom dvoboju Engleskog FA Cupa Everton i Sunderland su u Liverpoolu igrali 1:1, pa će se igrati nova utakmica u Sunderlandu.

Gosti su poveli u 12. minuti preko Škota Phila Bardsleya, a izjednačio je u 25. minuti Australac Tim Cahill na asistenciju hrvatskog reprezentativca Nikice Jelavića. Jelavić je odigrao cijelu utakmicu za Everton, a u zadnjim trenucima mu je vratar gostiju Simon Mignolet obranio udarac iz velike blizine.

Tottenham Luke Modrića i Nike Kranjčara u Londonu dočekuje Bolton, a u nedjelju igraju Chelsea - Leicester City te Stoke City - Liverpool.

Podsjetimo, prije samo tjedan dana Jelavić je zabio svoj prvijenac u pobjedi Evertona protiv Tottenhama.