BRILJANTAN POGODAK / Možete li vjerovati da je ovakav gol pao u HNL-u?

Mladi nogometaš Crvenih ušao je u igru u 60. minuti, a samo dvije minute kasnije postigao je jedan od najljepših ovosezonskih pogodaka.

17.9.2012.
10:42
Youtube

Duh liga petice nakratko se pojavio na travnjacima HNL-a. Zbog trenutka inspiracije veznjaka Splita AnteErcega navijači u Parku Mlađeži vidjeli su kako to rade velike face.

Erceg je prvo nanizao nekoliko obrambenih igrača Zadra, a nakon što se izborio za malo prostora efektnim lobom je matirao gostujućeg vratara za 1:0 (utakmica je završila 3:1 za Split).

Nakon tako lijepog i važnog pogotka ne čudi eksplozija radosti koja je uslijedila.