MOŽE I BEZ BOGDANOVIĆA: / Wizardsi pomeli prvake, LeBronu nisu pomogle ni naočale

26.3.2017.
10:27

John Wall bio je središnje ime utakmice s 37 poena i 11 asistencija, Bradley Beal dodao je 27 poena. Gosti su u prvom poluvremenu zabili 71 koš, što ide i na "dušu" loše Clevelandove obrane, koja je trenutačno među najlošijima u ligi. Točnije, nakon All Stara 29. od 30 momčadi.

LeBron bacio naočale

LeBron James počeo je utakmicu s naočalama na glavi. Bilo je uopće upitno hoće li igrati jer ima ozljedu rožnice. No, ubrzo su naočale zasmetale "kralju Jamesu", koji ih je nakon 8 minuta i 23 sekunde igre, šutnuo na drugu polovicu terena...

Zabio je najbolji igrač Cavsa 24 poena, imao 11 skokova i 8 asistencija. Kyrie Irving dodao je 23 uz samo četiri asista. Problem Clevelanda ipak je bio na drugoj strani terena, u obrani.

Washington se u Istočnoj konferenciji probližio Cavsima na dvije pobjede (45-28), dok je drugoplasirani Boston (47-26) ima isti broj pobjeda i poraz više od vodeće momčadi (47-25)

Spursi prate Warriorse

U ostalim utakmicama Clippersi su s 108:95 pobijedili Utah, pa momčad iz LA kroči ka šestom doigravanju zaredom. San Antonio Spursi su s 106:98 pobijedili NY Knickse, uz 29 poena Kawhi Leonarda, dok su LaMarcus Aldridge i Pau Gasol ubilježili "double-double" učinke. Spursima je to četvrta pobjeda zaredom i s omjerom 56-16 "pušu za vrat" vodećim Warriorsima (58-14).

Dobitnici večeri su i Toronto Raptorsi koji su slavljem kod Dallas Mavericksa (94-86) osigurali doigravanje. Raptorsima je to 44. pobjeda u sezoni i peta zaredom u gostima.

Rezultati:

Cleveland Cavaliers - Washington Wizards 115-127 (Bojan Bogdanović nije igrao) Portland TrailBlazers - Minnesota Timberwolves 112-100 Dallas Mavericks - Toronto Raptors 86-94 San Antonio Spurs - New York Knicks 106-98 Los Angeles Clippers - Utah Jazz 108-95