'MODRIĆ DOKAZUJE DA SU ZA NJEGA GODINE SAMO BROJ': / Navijači oduševljeni, pojavila se Lukina statistika koja izaziva strahopoštovanje

Modrić je bio u početnom sastavu Reala koji je svladao Alaves i novom pobjedom stigao korak blizu osvajanja naslova prvaka Španjolske

11.7.2020.
8:32

Nogometaši Real Madrida u petak su slavili u utakmici protiv Alavesa s 2-0 i tri kola prije kraja prvenstva imaju četiri boda više i bolji međusobni skor od Barcelone.

REAL STIGAO KORAK BLIŽE NASLOVU PRVAKA: /

Madriđani razbili Alaves i pobjegli Barceloni na velikih +4, Modrić briljirao

Tridesetčetverogodišnji hrvatski nogometaš Luka Modrić odigrao je izvrsnu utakmicu. Bio je u početnom sastavu Kraljevskog kluba, a zamijenjen je u 69. minuti.

'Igrao' se s protivničkom ekipom

Nakon utakmice navijači Reala bili su oduševljeni Modrićevom partijom i sipali su same hvalospjeve na račun hrvatskog maestra.

"Modrić je i u dobi od 93 godine šef u veznom redu. Znam da igraju protiv Alavesa, ali ipak...", "Modrić se igra s Alavesom", "Modrić dokazuje da su za njega godine samo broj", neki su od komentara.

Modrić je protiv Alavesa imao čak 92% točnih dodavanja, 4 od 5 uspješnih driblinga, 8 od 10 dobivenih duela i svih njegovih osam dugih proigravanja bilo je točno.

Podsjetimo, Real je poveo u 11. minuti iz jedanaesterca kojeg je realizirao Karim Benzema. Na 2-0 povećao je Marco Asensio nakon preciznog protunapada u 50. minuti, na dodavanje Benzeme. Dokraja je "Kraljevski klub" znalački čuvao rezultat, te ga još tri utakmice dijele od naslova prvaka, prvoga nakon 2017. godine.