Milijaš prekinuo mučenje (VIDEO)

Zvezda ostala u šampionskoj trci posle pobede nad OFK Beogradom

12.5.2013.
1:52

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su večeras na svom terenu ekipu OFK Beograda sa 1:0 u utakmici 27. kola Superlige Srbije i ponovo se vratili na dva boda zaostatka za vodećim Partizanom.

Iako su izabranici Rikarda Sa Pinta zabeležili osmu uzastopnu pobedu, nisu prikazali igru koja može da ohrabri uoči večitog derbija.

Prethodno je duel Filipa Kasalice i Petra Golubovića u kaznenom prostoru arbitar Aleksandar Vasić okarakterisao kao jedanaesterac. Osim pogotka u drugom delu meča, crveno-beli su imali i dobru šansu preko Abiol Daude u 51. minutu.

OFK Beograd je u prvom poluvremenu nekoliko puta opasno zapretio preko Aleksandra Čavrića, pa je morao da interveniše i golman Boban Bajković.

U poslednjem trenucima sudijske nadoknade vremena Bajković je sačuvao Zvezdinu pobedu, pošto je odbranio zicer Igoru Ivanoviću.