NE IDE BEZ MODRIĆA / Manchester u 26 minuta razbio Tottenham

S Nikom Kranjčarom od prve minute, Spursi su bili ravnopravni do 61. minute kada je ubacivanje Cleverleya u mrežu glavom pospremio Wellbeck.

22.8.2011.
22:58

Nogometaši Tottenhama ipak nisu uspjeli iznenaditi prvaka Engleske na njegovom terenu - u 2. kolu Premiershipa Manchester United ih je pobijedio 3:0.

Bez Modrića i s Nikom Kranjčarom od prve minute, Spursi su bili ravnopravni do 61. minute kada je ubacivanje Cleverleya u mrežu glavom pospremio Wellbeck.

Do kraja utakmice u listu strijelaca upisali su se i Anderson (76) te Rooney (87), a priliku da ublaži poraz propustio je Defoe koji je u 79. minuti pogodio vratnicu.

Kranjčar je zamijenjen u 74. minuti, dok je Vedran Ćorluka u igru ušao u drugom poluvremenu.