VELIKI SKALP MALOG KLUBA / Mainz šokirao Bayern u Muenchenu

Pobjednički pogodak postigao je Adam Szalai u 78. minuti, čime je Mainz ostao vodeći sa stopostotnim učinkom.

25.9.2010.
16:14

Nogometaši Mainza napravili su senzaciju u 6. kolu Bundelige pobijedivši u Muenchenu Bayern s 2:1, pa je Mainz ostao vodeći s maksimalnih šest pobjeda.

Pobjednički zgoditak za Mainz postigao je Adam Szalai u 78. minuti, a za Bayern su utakmicu počeli i Ivica Olić i Danijel Pranjić. Olić je izašao u 62. minuti.

Borussia Dortmund je ostala druga zahvaljujući pobjedi od 3:1 u gostima kod St Paulia, a Raul je zadnjim trenucima utakmice spasio Schalke od još jednog poraza, kod kuće od Borussije Moenchengladbach (2:2). Ivan Rakitić je izašao u 77. minuti.

VfB Stuttgart je ostao na dnu nakon što je kod kuće izgubio od Bayer Leverkusena s 4:1, a Domagoj Vida nije ulazio u igru kod gostiju.