POBJEDA U ZADNJOJ MINUTI / Mađarska jedva protiv Južne Koreje

Mađarska je ipak uspjela pobijediti Koreju 28:27 nakon što je većinu utakmice lovila rezultat.

27.1.2009.
17:15

Mađarska je lomila otpor Južne Koreje tijekom čitave utakmice, a pobjedu 28:27 osigurali su tek u posljednjoj minuti.

Utakmicu je pogotkom otvorio i zatvorio playmaker mađarske reprezentacije Gabor Csaszar.

Na poluvrijeme Koreja odlazi s tri pogotka prednosti, a Mađarska uspijeva izjednačiti tek polovicom drugog dijela.

Južna Koreja u zadnjih 30 sekundi nije uspjela izjednačiti rezultati iako su većim dijelom utakmice upravo oni vodili s golom ili dva razlike.

Još nije sigurno da li će Mađarska završiti na trećem mjestu skupine I, jer će mnogo toga ovisiti o utakmici između Švedske i Slovačke.

Csaszar je bio najbolji strijelac Mađarske s 8 pogodaka, a Jaewoo Lee je zabio jedan manje za Južnu Koreju.