HRVAT U BRILJANTNOJ FORMI / Luka Modrić strijelac u novoj pobjedi Reala!

Modrić je prvi pogodak ove sezone u Primeri zabio u 66. minuti prizemnim udarcem s dvadesetak metara. U 75. minuti je požutio, a pet minuta kasnije ga je zamijenio Illarramendi.

16.2.2014.
18:30
AP

MADRID - U susretu 24. kola španjolskog nogometnog prvenstva Real Madrid je na gostovanju pobijedio Getafe 3-0, a treći gol za 'Kraljevski klub' zabio je hrvatski reprezentativac Luka Modrić.

Strijelci za Real koji je nastupio bez CristianaRonalda koji odrađuje suspenziju zbog crvenog kartona, bili su i Jese (5), te KarimBenzema (27). Bivši igrač Dinama Brazilac Sammir utakmicu je pratio s klupe Getafea i nije ulazio u igru.

Ovom pobjedom Real Madrid je dostigao Barcelonu i Atletico Madrid i sada sva tri kluba imaju po 60 bodova. Barca je zbog bolje razlike pogodaka prva, Real je drugi, dok je Atletico na trećoj poziciji.