TEŽAK NOKAUT SPLIĆANA / Ludnica u Osijeku: Hajduk pao u nadoknadi!

Obrana Hajduka nije uspjela otkloniti opasnost u vlastitom kaznenom prostoru, najbolje se snašao Novaković i slavlje domaćih navijača moglo je početi.

31.8.2013.
20:47
Davor Javorovic/PIXSELL

Uz puno sportske sreće i upornosti nogometaši Osijeka stigli su u Gradskom vrtu do pobjede nad Hajdukom. Favorizirani gosti čitavu utakmicu nisu uspjeli slomiti izabranike DavoraRupnika, a kažnjeni su u prvoj minuti sudačke nadoknade.

Osijek se ovom pobjedom probio na osmo mjesto, dok je Hajduk i dalje najbliži pratitelj Dinama.

U Zadru je istoimenog domaćina pobijedio Slaven Belupo. Lošu večer za Zadrane nagovijestio je Glavica u 68. minuti, a konačnih 0:2 postavio je Novinić deset minuta prije kraja susreta.

Koprivničanima je ovo prva pobjeda u sezoni kojom su stigli na deveto mjesto s pet bodova, dok je Zadar sedmi sa sedam bodova.