LUDNICA U ITALIJI: / Brozović u posljednjim trenucima utakmice zabio za velika tri boda Intera

Hrvatski reprezentativac dao je jedini gol na utakmici.

22.9.2018.
22:25

Hrvatski nogometni reprezentativac Marcelo Brozović pogotkom u sudačkoj nadoknadi utakmice osigurao je minimalni 1-0 (0-0) pobjedu milanskom Interu na gostovanju kod Sampdorije u Đenovi u susretu 5. kola talijanskog prvenstva.

Krasan udarac

Brozović je u četvrtoj minuti nadoknade jakim udarcem sa 12 metara iskosa uspio "probiti" vratara domaćih Audera i donijeti tri boda svojoj momčadi. Brozović je odigrao čitavu utakmicu za Inter, dok je Ivan Perišić ušao u igru u 60. minuti.

Inter se ovom pobjedom bodovno izjednačio sa Sampdorijom, oba sastava imaju po sedam bodova te s Parmom dijele pozicije od šestog do osmog mjesta.