arsenal preuzeo vrh / Lovren teško ozlijeđen: iznesen s terena s bocom kisika na ustima

Dejan Lovren teško je ozlijeđen u 79. minuti utakmice Liverpoola protiv West Bromwich Albiona

13.12.2015.
19:40

Hrvatski reprezentativac Dejan Lovren ozlijedio se u remiju svog Liverpoola kod kuće protiv WBA (2-2), dok je nakon 16. kola Engleske lige vrh ljestvice preuzeo Arsenal.

Lovren je u 79. minuti susreta morao napustiti teren nakon grubog starta veznjaka gostiju Craiga Gardnera, koji mu je čepovima kopačke do krvi zarezao koljeno. Liverpool je jedva spasio bod pogotkom Origia u šestoj minuti sudačke nadoknade nakon što je WBA vodio pogocima Dawsona i Olsona.

Arsenal je zasjeo na vrh pobjedom kod 'fenjeraša' Aston Ville (2-0), a 'topnici' su pobjedu osigurali u prvom dijelu pogocima Girouda i Ramseya.

Newcastle je iznenadio Tottenham (2-1) na White Hart Lineu pogotkom Pereza također u sudačkom dodatku. Londonska momčad je povela preko Dyera (39), a za goste je izjednačio Mitrović (74).

Arsenal vodi s 33 boda ispred Manchester Citya (32) i Leicestera (32), koji u ponedjeljak dočekuje Chelsea.  Liverpool je tek deveti s 24 boda.