pobjeda u zadnjoj minuti /

'Lokosi' preokretom do nova tri boda!

Poveli su gosti golom Stipe Bačelića-Grgića u 25. minuti, ali samo dvije minute nakon početka drugog poluvremena Lendrić vraća stvari na početak. Sva tri boda Lokomotivi donosi Budimir pogotkom u 93. minuti susreta.

20.9.2013.
20:00

U prvoj utakmici 10. kola Prve hrvatske nogometne lige Lokomotiva je u petak na Maksimiru pobijedila Hrvatski dragovoljac sa 2-1, pa sada, kao i vodeći Dinamo, ima 20 bodova.

Hrvatski dragovoljac je poveo u 25. minuti golom Stipe Bačelića-Grgića, a izjedanačenje Lokomotivi donio je Ivan Lendrić u 47. Pobjednički gol za "lokose" zabio je Ante Budimir u trećoj minuti sudačke nadoknade.

Na ljestvici vode Dinamo i Lokomotiva sa po 20 bodova, ali Dinamo ima utakmicu manje, u nedjelju gostuje kod Osijeka. Slijede Hajduk i Rijeka sa po 19 bodova, a Hrvatski dragovoljac je ostao na 8. mjestu sa 6 bodova.