napeto na vrhu / Lokomotiva preokretom protiv Istre dostigla Rijeku

Gosti su poveli golom Radonjića iz jedanaesterca u 6. minuti utakmice, no Lokomotiva je u drugom dijelu uspjela okrenuti rezultat. Strijelci za 'lokose' bili su Budimir (52) i Trebotić (71-11m). Puljani su utakmicu završili s igračem manje nakon što je u 74. minuti 'pocrvenio' Križman, a isključen je i Istrin trener Pamić.

19.10.2013.
19:22
Luka Stanzl/PIXSELL

U susretu 13. kola Prve HNL Lokomotiva je na stadionu Maksimir pobijedila Istru 1961 2-1 izjednačivši se s Rijekom na drugom mjestu ljestvice.

Gosti su poveli golom Radonjića iz jedanaesterca u 6. minuti utakmice, no Lokomotiva je u drugom dijelu uspjela okrenuti rezultat. Strijelci za 'lokose' bili su Budimir (52) i Trebotić (71-11m).

Puljani su utakmicu završili s igračem manje nakon što je u 74. minuti 'pocrvenio' Križman, a isključen je i Istrin trener Pamić.

Na ljestvici vodi Dinamo sa 27 bodova, dok Rijeka i Lokomotiva imaju po bod manje.