LIVEPOOL PROŠAO U FA KUPU: / Kloppovi momci rutinski riješili desetkovanu Aston Villu za koju su igrali i nepoznati mladići

U ovoj utakmici Aston Villa zbog zaraze nije mogla računati na čak 9 igrača iz prve postave

8.1.2021.
23:20

Nogometaši Liverpoola prošli su šesnaestinu finala engleskog FA kupa nakon što su u gostima svladali Aston Villu s 4-1.

Redsi su uspješno prošli teško gostovanje na kojemu su u prvenstvu ove sezone izgubili s 2-7, a večerašnjom izvedbom su uzvratili momčadi iz Birminghama. No, Villa je u ovom susretu bila desetkovana jer je čak 9 igrača prve postave zaraženo, uključujući i trenera Deana Smitha, pa su za domaćine igrali i anonimni mladići.

Prošao i Wolverhampton

Sadio Mané je već u 4. minuti doveo Liverpool u vodstvo, da bi u 41. minuti izjednačio 17-godišnji Barry, U drugom poluvremenu usllijedila je "crvena raspsodija", a za pobjedu su pogađali Wijnaldum (60), opet Mané (63) i Mohamed Salah (65).

U drugom susretu večeri Wolverhampton Wanderersi su na svom travnjaku pogotkom Adama Traoréa (35) izbacili Crystal Palace.