MODRI JOŠ UVIJEK ZELENI / 'Lavovi' potopili nemoćni Dinamo

Zagrebački Dinamo svoju je europsku priču nastavio s još jednim porazom. Nakon 0-1 protiv Reala niti Lyonu nije uspio zabiti gol niti oduzeti koji bod.

27.9.2011.
22:50
Pixsell

U susretu drugog kola D skupine nogometne Lige prvaka Dinamo je na stadionu Gerland pred 30.000 gledatelja izgubio od Lyona 0:2 i nakon dva kola nalazi se na začelju ljestvice bez bodova, ali i bez postignutog gola.

"Potez" utakmice u redovima Modrih napravio je Nikola Pokrivač u 23. minuti koji je loptu s tridesetak metara vratio prema Kelavi, no dočekao ju je Gomis i zabio gol.

Drugi strijelac za vodeću momčad francuskog prvenstva bio je Bakary Kone u 42. minuti.

U drugom susretu iz ove skupine Real Madrid je na Santiago Bernabeu bez većih problema pobijedio Ajax 3:0. Strijelci za "Kraljevski klub" bili su Cristiano Ronaldo (25), Kaka (41) i Karim Benzema (49).

Nakon dva kola vodi Real Madrid sa šest bodova, Lyon ima četiri, Ajax jedan, a na začelju je Dinamo bez bodova.