26. KOLO PREMIERLIGE / Kranjčar strijelac u remiju Portsmoutha

Hrvatski reprezentativni vezni igrač postigao je pogodak u 75. minuti, no utakmica sa Stokeom završila je 2-2.

21.2.2009.
17:49

Hrvatski reprezentativni veznjak Portsmoutha Niko Kranjčar postigao je pogodak kojim je njegova momčad povela kod Stoke Cityja. Ipak, do kraja susreta jedva su iščupali bod.

Mreže su mirovale sve do 75. minute susreta kada je Kranjčar iskoristio dobru loptu Davida Nugenta i lijevicom pogodio sredinu mreže iza leđa Thomasa Sorensena.

Ipak, Kranjčarova momčad kao toliko puta ove sezone ponovno upada u krizu igre u trenucima kada imaju vodstvo što domaćin koristi za izjednačenje (78.) i vodstvo (80.) u samo dvije minute razmaka. Oba je puta strijelac bio James Beattie, prvi puta s bijele točke nakon prekršaja Glena Johnsona, drugi glavom iz blizine na ubacivanje Dannyja Pugha. Bod Portsmouthu donosi autogolom Shawcross u 90. minuti.

Kranjčar je igrao do 89. minute kada ga je zamijenio Nwankwo Kanu.