RAZBIJENI SNOVI DINAMA / Kraj europskog sna

Nogometaši hrvatskog prvaka Dinama ni u trećem nastupu u Ligi prvaka nisu uspjeli postići gol. Sva tri boda iz Maksimira odnijeli su igrači Ajaxa.

18.10.2011.
22:34
PIXSELL

U utakmici 3. kola skupine D Lige prvaka u Zagrebu nogometaši Dinama izgubili su od nizozemskog prvaka Ajaxa 0:2.

Unatoč prepunim maksimirskim tribinama Modri nikako nisu mogli realizirati svoje prilike.

Najveću je šansu, kao i u susretu protiv Reala, imao Ante Rukavina u 36. minuti susreta, kada je sam prešao nekoliko gostujućih igrača, ali promašio okvir gola sa 16 metara.

Odmah nakon izlaska iz svlačionica, nogometaši Ajaxa postigli su pogodak. Sulejmani je povukao loptu sa sredine terena te krenuo prema šesnaestercu. Dodao je slobodnom Boerrigteru koji je neometan zabio za vodstvo gostiju.

Dinamova igra u potpunosti se raspala nakon primljenog gola te do kraja dvoboja nisu uspjeli ozbiljnije zaprijetiti gostima.

Pred sam kraj susreta, u 90. minuti,  Christian Eriksen iz brze kontre zabija za konačnih 0:2.