ZADAR ZAMRZNUO ŠIBENKU NA - 40: / Nakon tri minute imali 15:0 i riješili pitanje pobjednika

Zadar zamrznuo Šibenku u svojoj dvorani na -40

20.9.2020.
18:41
Marko Dimic/PIXSELL

U jedinoj nedjeljnoj utakmici 1. kola prvenstva Hrvatske za košarkaše Zadar je kao domaćin uvjerljivo svladao Šibenku sa 92:52 (28-10, 24-14, 13-13, 27-15).

Domaći pitanje pobjednika riješili u samom otvaranju utakmice

Domaći su pitanje pobjednika riješili u samom otvaranju utakmice, nakon samo tri minute rezultat je bio 15-0 za Zadar, a i prije kraja prve četvrtine bilo je i 20 razlike (28-8).

Zadar su predvodili Darko Planinić i Jan Palokaj sa po 14 koševa, dok je Ivan Vraneš ubacio 18 poena za Šibenku.

Rezultati susreta 1. kola prvenstva Hrvatske za košarkaše: Petak: Gorica - Split 79-73 Subota: Vrijednosnice Osijek - Hermes Analitica 101-85 Alkar - Furnir 94-89 Adria Oil Škrljevo - Sonik Puntamika 62-93 Nedjelja: Zadar - Šibenka 92-52 Odgođeno: Cibona - Zabok