ZADAR DOŽIVIO TEŽAK PORAZ PROTIV BUDUĆNOSTI: / Hrvatska ekipa niti u jednom trenutku nije zaprijetila Crnogorcima

Zadrani niti u jednom trenutku nisu ozbiljnije zaprijetili mnogo kvalitetnijem domaćinu

6.3.2021.
22:46

Košarkaši Zadra u susretu su 20. kola regionalne košarkaške ABA lige izgubili na gostovanju kod Budućnosti u Podgorici s visokih 75-98 (15-22, 18-21, 18-23, 24-32).

Zadrani niti u jednom trenutku nisu ozbiljnije zaprijetili mnogo kvalitetnijem domaćinu koji je iz minute u minutu povećavao svoju prednost sve do 87-57 pet minuta prije kraja. U samoj završnici Zadrani su ipak malo ublažili poraz.

Dominik Mavra je sa 17 koševa bio najefikasniji kod Zadra koji je sada na omjeru pobjeda i poraza 6-11, dok je Melvin Ejim ubacio 17 poena za Budućnost koja je sada na 14-3.