[VIDEO] MONSTRUOZNA PARTIJA IVICE ZUPCA: / Hrvatski centar dominirao pod obručima, pogledajte strašno zakucavanje

10.8.2020.
8:29
Screenshot

Hrvatski košarkaš Ivica Zubac odigrao je još jednu vrlo dobru utakmicu u dresu Los Angeles Clippersa koji su, na njegovu žalost, na kraju izgubili od Brooklyn Netsa rezultatom 129:120.

Iako je njegova momčad upisala poraz, Zubac je noćas mogao mirno spavati jer je napravio apsolutno sve što je mogao za svoju momčad. U ograničenoj minutaži (24 minute) uhvatio je čak 15 skokova, od čega pet u napadu, a dodao je tomu još i osam poena te dvije asistencije i blokadu.

Njegov najljepši potez utakmice bila je akcija koju je odigrao s Louom Williamsom, a završio strašnim zakucavanjem. Akciju možete pogledati OVDJE.

Inače, Clipperse je predvodio Kawhi Leonard s 39 poena, dok je najzaslužniji za pobjedu Brooklyna bio Caris LeVert s 27 poena.

'TEK MU JE 21. A VEĆ JE SUPERČOVJEK': /

Ono što Luka Dončić radi u NBA ligi je za rubriku vjerovali ili ne; I zato mu se poklonite

Hezonja dobar, Lillard sjajan

Od hrvatskih predstavnika sinoć je nastupio još i Mario Hezonja koji je odigrao vrlo dobru utakmicu za Portland Trail Blazerse koji su pobijedili Philadelphiju 124:121.

Hezonja je upisao 12 poena, sedam skokova i dvije asistencije te dvije ukradene lopte. Posebno dobar bio je Damian Lillard koji je zabio 51 poen u pobjedi svoje momčadi. Sažetke ove utakmice možete pogledati OVDJE.

Houston Rocketsi predvođeni Austinom Riversom (41 poen) pobijedili su Sacramento Kingse 129:112 i tako ih eliminirali iz utrke za doigravanje. Jednaka je sudbina i New Orleans Pelicansa koji su izgubili od San Antonio Spursa 122:113.

Na Zapadu ništa novo

U Zapadnoj konferenciji su za posljednje mjesto u doigravanju ostale četiri momčadi: Memphis (33-38), Portland (33-39), San Antonio (31-38), Phoenix (31-39). Osma i deveta momčad će igrati dodatne utakmice za ulazak u doigravanje. Osmoplasiranoj momčadi će trebati jedna pobjeda kako bi zadržala tu poziciju, a devetoplasirani bi trebao ostvariti dvije pobjede za ulazak u doigravanje.

Memphis, Portland i San Antonio imaju još po dvije utakmice u osnovnom dijelu sezone, a Phoenixu, jedinoj neporaženoj momčadi u nastavku sezone, ostale su tri utakmice nade u veliki preokret.

NBA rezultati

L.A. Clippers - Brooklyn Nets 120:129

Portland Trail Blazers - Philadelphia 76ers 124:121

San Antonio Spurs - New Orleans Pelicans 122:113

Orlando Magic - Boston Celtics 122:119

Houston Rockets - Sacramento Kings 129:112

Oklahoma City Thunder - Washington Wizards 121:103 (Darius Bazley 23 koš, Danilo Gallinari 20 koš/ Jerome Robinson 19 koš)

Toronto Raptors - Memphis Grizzlies 108:99 (Pascal Siakam 26 koš, Kyle Lowry 15 koš i 8 as/ Dillon Brooks 25 koš, Grayson Allen 20 koš)