UPISALI SE U POVIJEST / Uspjeli su: Curry i društvo izjednačili rekord Jordanovih Bullsa

11.4.2016.
9:10

SAN ANTONIO - Košarkaši Golden Statea slavili su s 92-86 na gostovanju u San Antoniju i izjednačili rekord Chicaga od 72 pobjede u regularnoj sezoni, a u noći sa srijede na četvrtak imat će ga priliku i srušiti kad će u svojoj Oracle Areni ugostiti Memphis u posljednjoj utakmici prije početka doigravanja.

Brooklyn našeg Bojana Bogdanovića je poražen sa 129-105 na gostovanju u Indianapolisu, a hrvatski reprezentativac je postigao 10 koševa uz loš šut iz igre (2/15) za gotovo 29 minuta na parketu.

U derbiju Floride Miami je sa 118-96 pobijedio Orlando za koji je Mario Hezonja bio u početnoj petorci i odigrao gotovo 32 minute, a za to vrijeme ubacio 10 poena uz tri skoka i jednu asistenciju.