NBA / Slaba predstava Hezonje u porazu kod Bostona, Bender solidan u lošem Phoenixu

U trećem susretu večeri Utah Jazz svladao je Houston Rocketse

7.12.2018.
8:51
AP Images

Boston Celticsi upisali su četvrtu pobjedu zaredom. U gostima kod Kelta nisu se najbolje proveli New York Knicksi koji su se u Veliku Jabuku vratili s 28 poena minusa.

Mario Hezonja u redovima Knicksa dobio je priliku od prve minute, no nije ju najbolje iskoristio. U nešto više od 18 minuta skupio je tek tri poena, tri skoka i dvije asistencije uz dvije izgubljene lopte i, po tko zna koji puta ove sezone, loš postotak šuta od 25 posto.

Dragan Bender dobio je 25 minuta u porazu svojih Phoenix Sunsa u gostima kod Portlanda. Damian Lillard predvodio je momčad iz Oregona s 25 poena i osam asistencija, dok je Bender skupio osam poena i tri skoka.

U trećem susretu večeri Utah Jazz svladao je Houston Rocketse 118:91. Najbolji je kod Jazzera bio Derrick Favors s 24 poena i deset skokova, dok je kod Houstona najviše poena (15) uz katastrofalan postotak šuta (31 % za dva, 25 % za tri) zabio James Harden.