nba liga / Prvaci predvođeni LeBronom pobjeđuju i bez Lovea: Zupcu mala minutaža u porazu Lakersa

Los Angeles Lakersi sinoć nisu pronašli rješenje za DeMarcusa Cousinsa u tijesnom porazu od Sacramento Kingsa 97:96

15.2.2017.
10:00

Cleveland Cavaliersi odlično su reagirali u Minneapolisu unatoč izostanku Kevina Lovea, kojeg zbog operacije neće biti šest tjedana, Lakersi su imali šut za pobjedu protiv Kingsa, ali su poraženi uz vrlo malu minutažu Ivice Zupca. Chicago Bullsi vole igrati protiv Toronto Raptorsa..., piše Sportnet.

Los Angeles Lakersi sinoć nisu pronašli rješenje za DeMarcusa Cousinsa u tijesnom porazu od Sacramento Kingsa 97:96. Imali su gosti iz Sacramenta 13 koševa prednosti početkom posljednje četvrtine, no uporni Lakersi nisu se predavali i na krilima raspoloženog Loua Williamsa došli su do izjednačenja, 91:91, minutu i pol prije kraja.

U napetoj završnici imali su šest sekundi za posljednji napad, loptu je uhvatio upravo Williams, ali nije uspio iz teške pozicije ubaciti tricu za pobjedu Lakersa.