NIJE IŠLO PROTIV PETEROSTRUKOG PRVAKA: / Hezonja osjetio snagu Spursa

2.2.2016.
9:22

Na gostovanju u AT&T Centru Orlando je upisao 26. poraz u 47. utakmici sezone, očekivano od San Antonio Spursa predvođenih s 28 poena LaMarcusa Aldridgea, ali i sjajnom dionicom Pattyja Millsa koji je u slavlje ugradio 22 koša. Hrvatski košarkaški reprezentativac utakmicu je završio s četiri ubačena koša nakon što je iz igre, u kojoj je proveo 29 minuta, gađao 2-8. Završilo je 107:92 za domaćina.

Osam poena Bogdanovića

Nimalo uvjerljivi nisu niti košarkaši Brooklyn Netsa koji su u noći na utorak poraženi u domaćoj dvorani od Detroit Pistonsa, a bilo je 100:105. Baš kao i Magicu, i njima je ovo deveti poraz u posljednjih deset utakmica. S omjerom 12-37 druga su nalošija momčad na Istoku, jer Philadelphia '76-ersi imaju tek sedam pobjeda. U sivilo cijele momčadi uklopio se i Bojan Bogdanović koji je 25 minuta iskoristio za osam poena i tri uhvaćene lopte. U susretu kojim je dominirao Andre Drummond (21 koš, 18 asistencija) iz igre je gađao 3-9.

Cavsi slavili u produžetku

Spomenimo i pobjedu Cleveland Cavaliersa. Vodeća momčad Istočne konferencije odigrala je produžetak kod Indiana Pacersa i uz 24 poena, 12 skokova i šest asistencija LeBrona Jamesa slavila 111:106.

Slavili su i Oklahoma City Thunderi i to 114:98 protiv Washington Wizardsa. Sedmi triple-double u sezoni ostvario je Russell Westbrook (17 poena, 13 skokova i 11 asistencija), dok je Kevin Durant predvodio sve strijelce utakmice s 28 koševa