IVICA ZUBAC OZLIJEĐEN: / 'Ne znam što se točno dogodilo'

Košarkaši Los Angeles Lakersa nastavili su niz loših rezultata, no sedamnaesti poraz u posljednjih devetnaest utakmice NBA lige i nije jedina loša vijest za njih.

31.3.2017.
8:12

Startni centar Lakersa bio je prisiljen napustiti parket već u uvodnim minutama ogleda u Target Centru nakon što je uganuo gležanj desne noge. Upitno je koliko će trajati njegov oporavak.

"Nisam siguran jesam li stao na nečiju nogu. Ne znam što se točno dogodilo", kazao je Zubac koji je u odigranih 2:14 minuta stigao ubaciti dva poena.

Najučinkovitiju utakmicu karijere u NBA ligi za Wolvese je odigrao španjolski razigravač Ricky Rubio koji je uz rekord karijere od 33 poena imao i deset asistencija i pet skokova. Koš manje uz devet uhvaćenih lopti u pobjedu je ugradio Karl-Anthony Towns.

Kriza u redovima prvaka i dalje traje, pa su tako upisali i deseto posrnuće u ožujku u kojem imaju samo šest pobjeda.

Poraz su Cleveland Cavaliersi upisali kod Chicago Bullsa (bilo je 99-93) kod kojih su svoju večer imali Nikola Mirotić (28 poena, deset skokova) i Jimmy Butler (25 koševa, šest skokova, pet asistencija). Iz redova sastava branitelja naslova izdvojiti treba učinak LeBrona Jamesa koji je imao deset skokova, osam asistencija i 26 poena s kojima je stigao do sedmog mjesta vječne liste najboljih strijelaca lige. Prestigao je Shaquillea O'Neala i trenutačno je na 28,599 poena postignutih u karijeri.