Peter Jok je predvodio Cibonu s 26 poena

20.10.2024.
22:14
Pixsell

U zagrebačkom derbiju, susretu četvrtog kola prvenstva Hrvatske, košarkaši Cibone su kao domaćini svladali Dinamo-Zagreb 101-85 (25-28, 27-17, 22-15, 27-25).

ABA LIGA /

Cibona hrabro pala u Beogradu: Ispustila visoko vodstvo nakon velike serije domaćina

ABA LIGA /

Prije ovog dvoboja svaka je momčad imala omjer 2-1, a sada je Cibona na tri pobjede, dok Dinamo-Zagreb ima dva poraza.

Dinamo je dobro odigrao prvu četvrtinu nakon koje je imao minimalnu prednost od 28-25. Potom je uslijedio dio igre u kojem je vladala Cibona. U iduće dvije dionice Cibona je pobjegla na 24 poena prednosti i time je slomila suparnika. Zadnjih deset minuta susreta nije donijelo novi preokret i Cibona je time izašla kao pobjednik iz gradskog duela.

Peter Jok je predvodio Cibonu s 26 poena, dok je Filip Bundović ubacio 22 poena uz šest skokova. Ivan Vučić je bio najbolji igrač Dinama s 21 poenom, pet skokova i pet asistencija.