OGLASIO SE /

Vučić sipa žuč nakon poraza u Parizu: 'Sljedeći put nam recite koga ne smijemo pobijediti'

Otkrio je što misli na društvenim mrežama

9.8.2024.
12:51

Premda su veliki dio utakmice bili u zaostatku, u finalu Olimpijskih igara protiv Francuske će igrati američki košarkaši, pobijedili su u polufinalu Srbiju 95-91 (23-31, 20-23, 20-22, 28-10, 32-15). Bio je to susret u kojem je Srbija vodila sve do dvije minute i 15 sekundi prije kraja, ali presudila je zadnja četvrtina SAD-a i 32-15 u tih deset minuta. U završnici se dogodio potpuni preokret i u finalu će Amerikanci igrati protiv domaćina Francuske, baš kao prije tri godine u Tokiju.

ŽESTOKO /

Amerikanci 'pretukli' Nikolu Jokića, pogledajte što su mu sve radili

ŽESTOKO /

Utakmica je ponudila pravi košarkaški spektakl, a nakon nje Srbi su bili bijesni na suce, koje smatraju glavnim krivcima za poraz.

Jako nesretan je i srpski predsjednik Aleksandar Vučić koji je na društvenim mrežama rekao svoje mišljenje.

"U kojoj zemlji ovo nisu koraci?", napisao je prvo uz snimku jedne sporne situacije pa kasnije poručio:

" Sljedeći put nam unaprijed kažite koga ne smijemo pobijediti."