Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
JEDAN OD NAJBOLJIH IKAD NAKLONIO SE MIOČIĆU: /

'Tražim umjetnika koji će napraviti sliku na kojoj smo Stipe, ja i Anderson...'

Izrazio je želju da se bori s teškaškim prvakom

VOYO logo
VOYO logo

Stipe Miočić po četvrti je put obranio naslov prvaka protekle nedjelje te tako zacementirao status najuspješnijeg UFC borca u teškoj kategoriji svih vremena.

Nakon što je svladao Daniela Cormiera, Stipu su odmah dočekala dvojica izazivača i ne zna se koji je jači. Francis Ngannou je sljedeći na redu za napad na naslov prvaka, rekao je tako Dana White, no u igru je uletio i Jon Jones koji je najavio prelazak u teku kategoriju.

Da misli ozbiljno pokazao je i drastičnim potezom – odrekao se svog pojasa u poluteškoj kategoriji. A koliko Jones poštuje američkog Hrvata dao je do znanja objavom na Twitteru.

"Tražim umjetnika koji će napraviti portret na kojem smo Stipe, ja i Anderson. Slika bi se trebala zvati 'planina najvećih svih vremena'. Je li netko zainteresiran?”, poručio je.

Podsjetimo, nakon borbe s Danielom Cormierom, Kamerunac Francis Ngannou je obojici boraca čestitao na izvedbi i poručio Miočiću: "Vidimo se uskoro. Ngannou vs Stipe 2".

Javio se potom i Amerikanac Jon Jones.

”Borba za naslov prvaka teške kategorije. Vidimo se uskoro. Pobjednik", poručio je Jones, ali mu je vrlo brzo odgovorio Ngannou:

"Sjedni i čekaj svoj red. Red je na meni.”

“Ako me prozivaju, čini se da nešto radim na dobar način. Imam još puno toga za dokazivati. Moram nastaviti pobjeđivati jer pobjeđivati je zabavno. Isto tako moram svojoj obitelji osigurati dobar život”, rekao je pak Miočić na konferenciji za novinare nakon borbe.

 

VOYO logo
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
VOYO logo
VOYO logo
Regionalni portali
Još iz rubrike