POLUDJELI ZA HRVATOM /

Ivan Perišić bacio Engleze u trans za samo 17 minuta: 'To je nenormalno. Samo pogledajte što radi u 96. Nevjerojatno, to nam je nedostajalo'

Ivan Perišić oduševio englesku javnost i fanove na Twitteru

15.8.2022.
17:32

Hrvatski reprezentativac Ivan Perišić oduševio je jučer englesku nogometnu javnost. Perija je bio jedan od junaka londonskog derbija između Chelseaja i Tottenhama na Stamford Bridgeu, koji je završio neriješenim rezultatom (2:2).

TEŠKO GA JE NE VOLJETI /

Conte, vrijeme je da ga uvrstiš u udarnu momčad! Navijači presretni Perišićevom predstavom, oduševio ih jedan detalj

Spasonosno dodavanje

Ušao je u igru u 79. minuti, a u sudačkoj nadoknadi je sjajnim centaršutom iz kornera namjestio gol Harryju Kaneu, koji je donio Spursima vrijedan bod kod velikog rivala.

OVDJE pogledajte trenutak kad je Perišić izveo korner. Video je snimljen s tribine iza gola, na kojoj su se nalazili navijači Chelseaja.

Briljirao

Statistika objavljena na Twitteru Ivana Perišića je briljantna. Prema njoj, Ivan je za 17 minuta protiv Chelseaja ostvario 14 dodira s loptom, 4 dodavanja, 100% točnosti dodavanja, 5 driblinga uspješnih, 1 asistenciju za gol, 2 kreirane šanse, 1 veliku šansu, jedno presijecanje...

Antonio Conte je nakon utakmice kazao za engleske medije kako je učinak Ivana Perišića za Spurse bitan, te kako nije lako igrati na Stamford Bridgeu, ali kako Ivan ima dosta iskustva i takvi igrači su mu potrebni.

"Može nam puno pomoći", istaknuo je Antonio Conte.

Engleskim fanovima jedna je stvar posebno upala u oko, a pohvale na račun hrvatskog reprezentativca nastavile su se i dan nakon utakmice. Twitter stranici Hometown Glory posebno se svidio govor tijela Perišića prije nego što je izveo korner i asistirao za gol. Uz asistenciju iz kornera, telenavođenu, kao da je lopta ubačena putem GPS-a, stoji i opis sljedećeg sadržaja:

Briljantno

"Briljantan video iz nekoliko različitih razloga, ali pogledajte Perišića. 96. minuta: fokus, smirenost, kvaliteta. On će ove sezone biti apsolutno ogroman, zar ne?". OVDJE pogledajte asistenciju Perišića iz drugog kuta, televizijskog.

I fanovi na Twitteru su oduševljeni Perišićevom asistencijom iz kornera:

"Ivan Perišić izveo je korner sa slabijom nogom".

'Perišić čak i penale izvodi s obje noge'

"To što Perišić radi prilikom kornera je nenormalno", jedan je od najpopularnijih statusa tim povodom na Twitteru.

"Jedini osim njega koji to tako kvalitetno mogu s obje noge su Ousmane Dembele i Santi Cazorla", piše drugi nogometni fan na Twitteru, dok oni upoznatiji s Perišićevom kvalitetom otkrivaju: "Perišić čak i penale izvodi s obje noge."

Inside Spurs ističe:

"U 35 minuta ove sezone Ivan je kreirao više izraženih šansi za gol nego Eriksen za 177 minuta u Unitedu (0)."

"Dobro jutro Ivanu Perišiću i Ivanu Perišiću jedino."

"To nam je nedostajalo duže vrijeme. Kakva utakmica za Hrvata".