Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
BIT ĆE TO - SPEKTAKL: /

Čitav borilački svijet u iščekivanju je epskog okršaja dva velika borca

Više od mjesec dana dijeli nas od nastavka Rizinovog Grand Prixa koji je na rasporedu 29. prosinca kada su na rasporedu četvrtfinalni susreti.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Dio jednog od njih bit će i Mirko Filipović kojeg čeka treći dvoboj s brazilskom legendom – Wanderleijom Silvom. I Cro Cop i Silva htjeli su se obračunati prije eventualnog finala i organizacija (čitaj Nobuhiko Takada) odlučili su, prvenstveno Mirku koji je netom nakon pobjede nad Korejcom Hyun Man Myunga 25. rujna ove godine u ringu izazvao Brazilca. Hrvatski je borac do 32. pobjede u MMA karijeri stigao nakon gušenja u prvoj rundi. Korejca je Mirko brzo bacio na pod i u dominantnoj poziciji tražio završetak kako je i najavio.

JE UVJEREN: ‘Stipe Miočić godinama može vladati teškom kategorijom’

Kako je do eventa ostalo više od mjesec dana, tako nam i iz japanske promocije stižu prve najave za priredbu koja će nam donijeti nastupe nekoliko zanimljivih imena. Uz već spomenutog hrvatskog borca i Silve, publika će s nestrpljenjem dočekati i povratak bivšeg privremenog UFC prvaka Shanea Carwina koji će se boriti s Amirom Aliakbarijem.

Borci koji izbore nastupe među četiri najbolja, snage će odmjeriti 31. prosinca kada bismo trebali gledati polufinala i finale ovog natjecanja.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike