RASPUCANI HRVATSKI NAPADAČ / Jelavić pogodio i protiv HSV-a

Ovaj put naš nogometaš postiga je drugi pogodak u 3-0 pobjedi svog Rapida nad HSV-om.

17.9.2009.
19:48

Hrvatski nogometaš Nikica Jelavić bio je strijelac za bečki Rapid koji je u 1. kolu skupine C Europske lige na svom terenu svladao vodeću momčad njemačkog prvenstva Hamburger SV sa 3-0 (2-0).

Jelavić je pogodio za 2-0 u 45. minuti utakmice, te je na terenu proveo 85 minuta. Hrvatski reprezentativni napadač Mladen Petrić igrao je svih 90 minuta za HSV.

Svih 90 minuta igrao je i Gordon Schildenfeld u 0-1 domaćem porazu od Dinama iz Bukurešta u dvoboju 1. kola skupine F, a svih 90 minuta na vratima Panathinaikosa u 1-3 domaćem porazu od Galatasaraya proveo je Mario Galinović u drugoj utakmici te skupine. Ante Rukavina nije bio niti na klupi Panathinaikosa.

Ivan Jurić nije nastupio za Genou koja je kao domaćin svladala Slaviju iz Praga u utakmici 1. kola skupine B.