frančić nakon pobjede / 'Izgarat ćemo do zadnjeg atoma snage!'

U prvih 13 minuta je pala odluka o pobjedniku. Delić je doveo Slaven u vodstvo već u 3. minuti, a za 2:0 zabio je Grgić osam minuta kasnije.

20.10.2013.
18:25

U susretu 13. kola Prve HNL u Koprivnici nogometaši Slaven Belupa su svladali Osijek s 2-0 te se probili na sedmo mjesto ljestvice.

Mladen Frančić je očito preporodio koprivničkog prvoligaša, a Slaven trenutačno ima 12 bodova.

"Prije svega bi čestitao svojim igračima i zahvalio se našoj vjernoj publici. Mi smo obećali da ćemo u ovoj borbi gdje je svaka utakmica kvalifikacijska izgarat do zadnjeg atoma snage i sigurno da nije lagano igrati ovakve utakmice. Jest da smo mi brzo poveli, međutim imamo jedno veliko iskustvo - Lokomotiva je vodila 2:0, ja sam rekao na poluvremenu da moramo zabiti još taj treći gol i imali smo izvanrednu šansu, da je ona ušla unutra igrali bi opuštenije i lakše. Normalno da se onda pojavio jedan grč gdje je Osijek imao jednu malu premoć, ali mi nismo ni jednog trenutka bili u podređenom položaju. U momčadi je sve jako dobro funkcioniralio i ja još jednom čestitam igračima", rekao je Frančić.