IBRAHIMOVIĆ I LUKAKU DOZNALI KAZNE ZA SVOJU TUČNJAVU: / Obojica dobila jednaku suspenziju, to su grozne vijesti za trenera Intera

Ibrahimović će propustiti prvu utakmicu u Kupu sljedeće sezone, dok Lukaku neće igrati za Inter u polufinalu protiv Juventusa

29.1.2021.
16:59

Sportski sudac Talijanske nogometne lige kaznio je napadače Intera i Milana Romelua Lukakua i Zlatana Ibrahimovića sa po jednom utakmicom zabrane nastupa u Kupu zbog sukoba u koji su bili uključeni tijekom četvrtfinalnog susreta igranog u utorak.

OTKRIVENO ŠTO JE IBRAHIMOVIĆ REKAO SUIGRAČIMA NAKON ŽESTOKOG SUKOBA S LUKAKUOM: /

Zlatan ih je zbog toga 40 minuta čekao u svlačionici

Lukaku i Ibrahimović sukobili su se u kaznenom prostoru Milana tijekom prvog poluvremena te im je glavni sudac utakmice pokazao po žuti karton. U drugom poluvremenu Ibrahimović je isključen zbog drugog žutog kartona, a Inter je s igračem više stigao do pobjede od 2-1 i prolaska u polufinale.

Lukaku će zbog ove suspenzije propustiti prvi polufinalni susret protiv Juventusa u utorak, dok Ibrahimović neće imati pravo nastupa u prvom Milanovu dvoboju u Kupu sljedeće sezone.