odigrana zaostala utakmica / Halilović spasio Dinamo: Dva gola u dvije minute za remi

Rijeka i Dinamo remizirali su (2-2) u zaostaloj utakmici 21. kola. Rijeka je vodila 2-0 do 63. minute, a onda je sjajni Alen Halilović u samo dvije minute zabio dva gola.

26.2.2014.
19:26
Nel Pavletic/PIXSELL

U zaostaloj utakmici 21. kola Prve HNL u Rijeci su nogometaši Rijeke i Dinama igrali neodlučeno 2-2.

Derbi na Kantridi opravdao je epitet samo u drugom dijelu, Rijeka je propustila vodstvo do 2-0, a vodeću momčad lige je spasio mladi Alen Halilović s dva pogotka u 63. i 65. minuti. Rijeka je povela u 13. minuti zgoditkom Anasa Sharbinija, čiji je udarac iskosa pogodio Josipa Šimunića i završio u mreži.

U 55. minuti Ademi radi prekršaj u svom kaznenom prostoru, a Andrej Kramarić je precizan s 11 metara za veliko vodstvo domaćina. No, Zagrepčane je poraza spasio Halilović, koji je u 63. minuti udarcem s 18 metara pogodio sami lijevi kut Rijekinih vrata, da bi samo dvije minute kasnije Halilović primio loptu u kaznenom prostoru i po drugi puta matirao vratara Rijeke Vargića.

Dinamo je vodeći s 53 boda, drugi je Hajduk s 47, a Rijeka je na trećoj poziciji s 42 boda.