REDSI NALETJELI NA MINU / Fulham razbio Liverpool

Od Liverpoola se očekivala pobjeda protiv Fulhama, no na Craven Cotageu su neočekivano naletjeli na minu.

2.11.2009.
12:57

Fulham je priredio najugodnije iznenađenju u 11. kolu Premiershipa pobjedivši na svom Craven Cottageu Liverpool 3:1.

Redsi su u prošlom kolu pobijedili Manchester United i od njih se očekivala pobjeda u ovom susretu i definitvna potvrda izlaska iz kriza. No, u Londonu su "naletjeli na minu", a u tome su umnogome doprinijeli i sami igrači Liverpoola svojim nepromišljenim startovima.

Redsi su utakmicu završili s devet igrača nakon što je u 79. minuti isključen Degena, a tri minute kasnije i Carragher.

Pogotke za Fulham postigli su Zamora (24.), Nevland (73.) i Dempsey (87.), dok je strijelac za goste bio Torres u 42. minuti.

Skraćene snimke utakmica 11. kola Premiershipa možete pogledati na posebnoj stranici našeg portala.