NOGOMETNI MAHER / Fantastičan Duduov gol glavom za pobjedu Šahtara

Hrvatski je reprezentativac dobio loptu glavom te ju je glavom i pospremio u gol u gostima kod kluba Volinj Lutsk. Bio je to njegov drugi zgoditak za Šahtar u tri utakmice.

21.8.2010.
19:22

U susretu sedmog kola ukrajinskog nogometnog prvenstva Šahtar je na gostovanju pobijedio Volinj Lutsk 1-0, a pogodak odluke zabio je napadač hrvatske reprezentacije Eduardo u 73. minuti.

Eduardo je ušao u igru u 56. minuti umjesto Jadsona, a fantastičan je zgoditak postigao glavom. Bio je to njegov drugi gol za Šahtar u tri utakmice.

Inače, Darijo Srna odradio je cijeli dvoboj, a Šahtar je u 89. minuti ostao bez Kobina koji je dobio crveni karton.

Nakon nepotpunog sedmog kola Šahtar je u vodstvu sa 16 bodova, jednim bodom više od Dnjipra, dok je na trećoj poziciji Vorskla sa 13 bodova, koliko ima i kijevski Dynamo, ali uz slabiju razliku pogodaka.