NIJE IMAO MILOSTI / Olmo ušao u igru i uništio Vatrene: 'Bila je ovo posebna utakmica za mene...'

Odgovorio je na pitanje koga bi želio u četvrtfinalu

28.6.2021.
21:33
Goran Stanzl/PIXSELL

Hrvatska nogometna reprezentacija nije se uspjela plasirati u četvrtfinale Europskog prvenstva nakon što je u susretu osmine finala u Kopenhagenu pred 25.000 gledatelja nakon produžetaka izgubila od Španjolske s 3-5.

POVIJESNA UTAKMICA /

Oršić je večeras napravio nešto što nikad nije uspjelo nijednom Hrvatu

Luis Enrique je iznenađujuće izostavio Jordija Albu, a umjesto njega u sastav gurnuo Gaya, dok je na klupi ostavio bivšeg igrača Dinama Olma. a nekadašnji Modri ušao je u igru krajem drugog poluvremena te je do kraja utakmice uspio namjestiti dva gola. u 100. minuti ubacio s desnog boka, Brekalo je pogrešno procijenio let lopte koja ga je preskočila i stigla do Morate koji je imao vremena i primiriti ju prije no što je svladao Livakovića.

Samo tri minute potom Olmo je još jednom pobjegao po desnoj strani, vidio utrčavanje Oyarzabala kojega je Brekalo "zaboravio", a napadaču takvog kalibra nije trebalo više za povećanje španjolske prednosti.

"Bila je ovo posebna utakmica za mene jer imam puno prijatelja u hrvatskoj reprezentaciji", rekao je Olmo nakon susreta. Istaknuo je i to da su zadnje minute pokazale njihovu slabost.

"Hrvatska reprezentacija mogla je brzo zabiti dva gola, ali mi smo htjeli pobijediti i u produžetke smo ušli s namjerom da pobijedimo", dodao je i odgovorio na pitanje koga bi želio u četvrtfinalu Francusku ili Švicarsku.

"Mi uvijek želimo igrati protiv najboljih", završio je.