OLMO PORUKOM ZAPALIO INSTAGRAM / Bivša Dinamova zvijezda oduševila navijače porukom nakon ispadanja s Eura: 'Ovo je tek početak'

Nakon utakmice na Instagramu se oglasio Dani Olmo, a njegova poruka oduševila je navijače

7.7.2021.
10:52

Nogometna reprezentacija Italije prvi je finalist ovogodišnjeg Europskog prvenstva, nakon što je u utorak na londonskom stadionu Wembley pobijedila Španjolsku s 2-1 (1-1), boljim izvođenjem jedanaesteraca (4-2).

Nakon 90 minuta rezultat je bio 1-1. Vodeći pogodak za Italiju postigao je Federico Chiesa u 60. minuti, a izjednačio je Alvaro Morata u 80. minuti na asistenciju Danija Olma. U produžetku nije bilo pogodaka.

OLMO ZALUDIO ŠPANJOLCE /

Nakon poraza odali veliko priznanje bivšem dinamovcu; 'On će nam u budućnosti biti ključni igrač...'

Unai Simon je u prvoj seriji jedanaesteraca obranio udarac Locatelliju, a Dani Olmo je prebacio vrata. U drugoj seriji je Belotti donio prednost Italiji, a Moreno izjednačio. Italiji je u trećoj seriji novo vodstvo donio Bonucci, a Thiago Alcantara je pogodio za 2-2. Za vodstvo Talijana 3-2 pogodio je Bernardeschi, a Moratin udarac obranio je Donnarumma. Pobjedu Talijanima donio je Jorginho.

Italija je tako na drugom Europskom prvenstvu zaredom izbacila Španjolsku, nakon što su "azzuri" eliminirali "furiju" i u osmini finala 2016.

Nakon utakmice na Instagramu se oglasio Dani Olmo, a njegova poruka oduševila je navijače i do sada je skupio više od 32 tisuće lajkova.

''Moramo biti ponosni na sve što smo postigli. Privilegiran sam što sam imao ovo iskustvo s ovom sjajnom grupom. Uvjeren sam da ćemo opet imati nove prilike i da ćemo zajedno slaviti velike stvari. Hvala svima koji su nas uvijek bodrili. Ovo je tek početak", napisao je Olmo.