ŽESTOKA BORBA / Odlučili ste: Modrić je za vas tek drugi najveći hrvatski sportaš svih vremena

Račuajući i trofeje osvojene u Dinamu dolazimo do brojke od čak 32 klupska pokala

4.6.2024.
15:10

Luka Modrić u subotu je šesti put u karijeri osvojio Ligu prvaka s Real Madridom. Postao je tako najtrofejniji igrač u povijesti Kraljevskog kluba sa 26 trofeja i tek jedan od četvorice igrača u povijesti koji su šest puta osvajali najprestižnije nogometno natjecanje na svijetu.

AJMO, MAJSTORI! /

Misliš da si 'tata-mata' za Vatrene? Riješi naš kviz 10/10 i dokaži nam to

Račuajući i trofeje osvojene u Dinamu dolazimo do brojke od čak 32 klupska pokala. U dresu Plavih osvojio je šest trofeja - tri prvenstva, dva Kupa i Superkup.

Čudesnu karijeru upotpunio je i s tri medalje osvojene u dresu hrvatske reprezetacije s kojom je osvojio svjetsko srebro (2018), svjetsku broncu (2022), te srebro u Ligi nacija (2023).

Lukin novi trofej bio nam je dovoljan povod da vas pitamo koga smatrate najvećim hrvatskim sportašem svih vremena. Vi ste odlučili kako Modrić ipak nije najveći, naime dobio je 31 posto vaših glasova. Za samo jedan posto izgubio je titulu od Janice Kostelić.

Više od deset posto vaših glasova dobio je još tek Dražen Petrović (13).