TEŠKO MU JE PALO / Modrić nakon utakmice slomio srce suigraču: 'Napravio sam to jer me Luka tražio'

Strijelac posljednjeg gola za Španjolce opisao je situaciju nakon utakmice gdje je bio u glavnoj ulozi sa suigračem iz Real Madridom Lukom Modrićem.

16.6.2024.
8:47

Hrvatska je Euro 2024. u Njemačkoj otvorila uvjerljivim porazom od Španjolske 3-0.

'NISU MI IZGLEDALI LOŠE' /

Bivši Vatreni tvrdi: 'Tek sad sam siguran da Hrvatska ide dalje'

Strijelci za Furiju bili su Alvaro Morata u 29. minuti, Fabian Ruiz u 32. minuti te Dani Carvajal u drugoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena.

Strijelac posljednjeg gola za Španjolce opisao je situaciju nakon utakmice gdje je bio u glavnoj ulozi sa suigračem iz Real Madrida Lukom Modrićem.

"Želio sam zadržati dres jer je to bio moj prvi gol za Španjolsku, ali Modrić me tražio da se zamijenimo pa sam naravno to učinio", otkrio je Carvajal.