RASISTIČKI ISPADI NAVIJAČA / Eto'o se pogotkom osvetio za uvrede

Inter je slavio 1:0 u gostima pogotkom kamerunskog napadača. Zbog rasističkih uvreda sudac je na pet minuta u prvom dijelu prekinuo utakmicu.

17.10.2010.
15:03

U susretu sedmog kola Serie A Inter je na gostovanju pobijedio Cagliari 1:0, a pogodak odluke zabio je Samuel Eto'o u 39. minuti utakmice.

Utakmicu su obilježili rasistički napadi na kamerunskog napadača zbog čega je sudac Paolo Tagliavento u prvom poluvremenu prekinuo utakmicu na pet minuta. Nakon upozorenja da će utakmica biti okončana prekidom navijači su se smirili i susret je nastavljen.

Prema naputku Talijanskog nogometnog saveza suci od ove sezone imaju pravo prekinuti utakmicu zbog rasističkih ispada navijača.

Juventus je kod kuće s 4:0 porazio Lecce, a jednako uvjerljiv je bio i Palermo protiv Bologne (4:1). Četvrtoplasirani Napoli je odigrao 1:1 u gostima kod Catanije, dok je Sampdorija u završnici preokrenula kod kuće rezultat protiv Fiorentine (2:1), koja je tako ostala posljednja.