DRUŠTVENE MREŽE GORE: / 'Francuzi i Danci su namijestili utakmicu i to na najprofinjeniji način'

26.6.2018.
18:44

U nezanimljivoj i bezidejnoj igri vrijedi spomenuti tek tri polušanse iz drugog poluvremena.

Nogometaši Francuske, kojima je bio dovoljan remi da bi osigurali prvo mjesto u C skupini SP-a, u utorak su u Moskvi protiv Danske odigrali 0-0, i tako je Francuska osvojila prvo mjesto u skupini, a Danska je ostala na drugoj poziciji.

DANSKA – FRANCUSKA 0-0: /

Rasplet u skupini C; evo s kim će Hrvatska, najvjerojatnije, igrati u osmini finala SP-a

To znači da će Danska u osmini finala vjerojatno igrati protiv Hrvatske, dok će Francuska mora pričekati rasplet za drugo mjesto u skupini D u kojoj se u 20 sati sastaju Island - Hrvatska, te Nigerija - Argentina.

Najgora utakmica

Najgora utakmica u dosadašnjem dijelu SP-a, ujedno je i prva koja je završila bez golova. Danska je nastupila u najjačem sastavu, a Francuska je igrala bez Paula Pogbe, dok je Kylian Mbappé ušao u igru tek u 78. minuti.

Nakon susreta na Twitteru su se pojavile mnogobrojne optužbe na račun ovog susreta. Točnije, sumnje da je ona namještena.

"Fifa bi trebala istražiti ovu utakmicu. Čak su i gledatelji primijetili da se Francuzi uopće nisu pokušavali dati gol", "Ova utakmica je namještena i to na najprofinjeniji način", "Fifa mora istražiti utakmicu Danske i Francuske", glase poruke na društvenim mrežama.