DOBRO RASPOLOŽEN / Drogba zaplesao valcer na travnjaku

Napadač Chelseaja je u 63. minuti utakmice s Portsmouthom zgrabio svog čuvara Hermana Hreidarssona i s njim zaplesao nasred travnjaka.

25.3.2010.
13:57

Ubojiti napadač londonskog Chelseaja Didier Drogba bio je dobro raspoložen na utakmici protiv Portsmoutha na Fratton Parku, koju su gosti dobili rezultatom 5:0.

Reprezentativac Obale Bjelokosti, koji je u taj rezultat ugradio dva pogotka, u 63. minuti je iznenada zgrabio svoga čuvara Hermana Hreidarssona i s njim zaplesao valcer nasred travnjaka.

Hreidarsson je izgledao kao da je prihvatio Drogbin poziv na ples pa se, pomalo zbunjeno, zavrtio.

No, ubrzo se plesni par zbog nečega posvađao pa je njihova točka pala u drugi plan. Ipak, kamere su sve zabilježile pa romantični ples možete pogledati u prilogu.