VETERANI JOŠ NISU ZA OTPIS / Čudesan povratak Bostona nakon -27

Ekipa Boston Celticsa uspjela je drugi put u četiri dana svladati Orlando Magic i to velikim preokretom u zadnjoj četvrtini.

27.1.2012.
8:37
Wikipedia

Košarkaši Boston Celticsa, predvođeni Paulom Pierceom, pokazali su snažnu volju nakon što su gubili čak 27 razlike od Orlando Magica.

Naime, domaćini s Floride vodili su 58:37 na poluvremenu, a u zadnjoj četvrtini Bostonovi veterani su se probudili i pokazali zube. Junak gostiju bio je  Pierce s 24 koša i 10 asistencija, a novak E'Twaun Moore je briljirao s klupe te ubacio 16 koševa. Ipak, ne idu sve zasluge Celticsima, već se nešto mora pripisati i lošoj igri Magica koji je imao šut 2-17 iz igre te zabio tek osam koševa u zadnjih 12 minuta.

U drugom susretu večeri LA Clippersi su kao domaćini slavili protiv Memphis Grizzliesa 98:91, a do pobjede ih je vodio Blake Griffin s 20 koševa, devet skokova i osam asistencija, dok je kod gostiju najučinkovitiji bio Rudy Gay s 24 ubačaja.