ODLIČNO IZDANJE / Briljatan nastup Rakitića u gradskom derbiju

Prvo poluvrijeme završilo je 3:1 za Sevillu zahvaljujući dvama pogocima Rakitića u 7. i 19. minuti te Alvara Negreda u 33. Dvije minute prije kraja prvog dijela rezultat je na 2:1smanjio Dorlan Pabon.

13.4.2013.
10:04
PIXSELL

Španjolski nogometni prvoligaši Real Betis i Sevilla, za koju nastupa hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić, odigrali su u petak u Sevilli neodlučeno 3:3.

Prvo poluvrijeme završilo je 3:1 za Sevillu zahvaljujući dvama pogocima Rakitića u 7. i 19. minuti te Alvara Negreda u 33. Dvije minute prije kraja prvog dijela rezultat je na 3:1 smanjio Dorlan Pabon.

U nastavku slijedi preokret kada igrač Real Betisa Ruben Castro postiže pogodak za 3:2 iz jedanaesterca u 54. minuti, a Sevillin veznjak Gary Medel dobiva crveni karton zbog teškog prekršaja u 55. minuti.

S igračem više, Real Betis izjednačuje u 89. minuti golom Emmanuela Nose Igiebora.

Sedam kola prije kraja prvenstva, Real Betis je 6., a Rakitićeva Sevilla 10. na ljestvici koju predvode Barcelona, Real Madrid i Atletico.