URNEBESNA IGRA RIJEČI ODUŠEVILA NOGOMETNE FANOVE: / Je li ovo najjači transparent ikad?

Nizozemci su bili dosta kreativni

8.11.2019.
11:26

U skupini G Europske lige u četvrtak navečer Rangers je pobijedio Porto 2-0, dok su Feyenoord i Young Boys odigrali 1-1.

Rangers je utakmicu razriješio između 69. i 73. minute zabivši oba gola. Domaćin je stigao do prednosti u 69. minuti preko Morelosa, a samo četiri minute kasnije Steven Davis je zabio za 2-0. Borna Barišić je odigrao cijeli susret za Rangers, dok Nikola Katić nije nastupio.

Posveta Dicku

U drugom susretu Feyenoord i Young Boysi su odigrali 1-1. Domaćin je poveo u 18. minuti golom Stevena Berghuisa iz jedanaesterca, a izjednačio je Marvin Spielmann u 71. minuti. Tu je utakmicu obilježio ponajviše urnebesan transparent koji su izvjesili navijači Feynoorda.

Na ljestvici vode Young Boysi i Rangers sa po sedam bodova, dok Porto i Feyenoord imaju po četiri boda.